אודות

BOKOBZA  הינה יצרנית רהיטים באיכות הגבוהה ביותר, בעיצוב יוקרתי ובהתאמה אישית תוצרת אומנות ישראלית!
מאז 1968 האהבה למלאכת  עיצוב וייצור רהיטים בחומרים משובחים ביותר היא לב לבה של BOKOBZA.
ב – BOKOBZA הכל מתחיל בגיבוש קונספט רעיוני, שהופך ליצירת  אמנות יחידה מסוגה שלאחריה לרהיט ייחודי באוסף שלנו שמעוצב בעבודת יד על ידי אומני הנגרות במפעלנו, שלאחריה בחירת הקווים העיצובים שמתאימים לאווירת ולמידות החלל,  בצורה האופטימאלית לניצול השטח,  שלב זה מלווה במדידות מקצועיות בנכס.

לאחריה שלב בחירת  חומרים מדויקים לכל רהיט עצים בשילוב בדים ולצד מגוון צבעים אשר מוסיפות נגיעה יוקרתית ומיוחדת  שילבישו את העיצוב. ולבסוף בשרטוטים ממוחשבים של כל פריטי הריהוט וכל זאת בלווי מקצועי של מומחי עיצוב הבית שלנו.

זאת בהבנת הצורך של הלקוח, מעצבי הפנים או האדריכל, ואנו כייצרן וליצירת חוויה עיצובית נכונה ויוקרתית…
ב –  BOKOBZA האהבה הגדולה מתחילה בחזון, לעצב  ולייצר פריטי ריהוט מיוחדים ויוקרתיים,  ולכן,  ההתמחות וייחודיות  שלנו הינם בהתאמת אישית לצרכים של כל לקוח, מעצבי פנים ואו אדריכל. 

זאת במטרה אחת לעורר השראה  מיוחדת  ישירות לחלל הבית, ולדרישות הפונקציונאליות של השוהים בו .. 

איך עושים זאת? בכך שאנו מלווים בכל שלב בתהליך העיצוב את לקוחותינו. 

מהשלבים המוקדמים של גיבוש קו העיצובי בפרויקט, באופן המושלם ביותר דרך השרטוטים, ההדמיות, לצד מגוון רחב של חומרים והאלמנטים המתאימים  דרך שלב הייצור האישי והמושלם שלנו, וזאת עד סיום הפרויקט.
האהבה הגדולה של  BOKOBZA היא …  חזון – עיצוב אישי – איכות – אהבה לחיים

החומרים

מרבית הרהיטים ב –  BOKOBZA  הינם שילוב של עץ טבעי ועור משובח או טקסטיל איכותי ויוקרתי.

בעלי המלאכה המיומנים שלנו משלבים אומנות יד, עם מכונות טכנולוגיות מהחדישות בענף הריהוט, אשר מאפשרות לשלוט בחיבור בין חומרי העץ, המתכת, והבד בצורה ההרמונית ביותר ובטכניקת הצביעה המבוקשת,  אנו מקפידים על גמורים איכותיים, ונותנים דגש רב לכל חיבור, שיוף, חיתוך ותפר – בזהירות יתרה כדי להבטיח שהם עומדים במבחן הזמן המהווים חותם ואיכות ייחודי של ב –  BOKOBZA, חותם שלא ניתן לטעות בו כבר למעלה מ – 50  שנה.

נגישות